אודות

שולוב מערכות בע"מ – חברת הנדסה מהוותיקות בתעשייה הישראלית. החברה ידועה במחויבותה למצוינות למעלה משלושה עשורים. מאז הקמתה, החברה נמצאת בבעלותה של משפחת שולוב ובניהולה תוך שמירה על מסורת של איכות ואמינות. ההצלחה המתמשכת נטועה עמוק במסירותה לספק שירותים יוצאי דופן ללקוחות בתעשיות מגוונות.

בחברת שולוב מערכות בע"מ אנו מתמחים בתכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות מורכבות לרבות מיזוג אוויר, כיבוי אש ואינסטלציה. בזכות המומחיות והניסיון הרב שלנו, אנו מיומנים בטיפול בפרויקטים בכל קנה מידה, מתחילתו של הפרויקט ועד סיומו. אנו מבינים את הפרטים הקטנים והמורכבים של מערכות מתוחכמות אלו ומבטיחים תשומת לב קפדנית לפרטים בכל שלב.

הייחודיות שלנו היא במחויבותינו להתאמה אישית לדרישות הלקוח. אנו מודעים לכך שלכל לקוח ופרויקט יש דרישות ייחודיות ומתגאים בהתאמת השירותים שלנו לצרכיו. הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו בכדי להבין את הצרכים הספציפיים שלהם, דבר המאפשר לנו לספק פתרונות מותאמים אישית המתאימים באופן מושלם לציפיותיהם.

חרטנו על דגלנו לבצע תהליך כולל מקצה לקצה שאין שני לו עד לשביעות רצון מלאה. מההתקשרות הראשונית ועד לביצוע הסופי, אנו מספקים פתרון בנייה מקיף העומד במפרטים המדויקים שהותוו על ידי כל הצדדים המעורבים בפרוייקט. לקוחותינו החוזרים יודעים שאפשר לסמוך עלינו ושנתעלה על הציפיות והעיכובים, תוך מתן שירותים ויחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר.

חברתנו מחוייבת לבנות ולהדק קשרים מתמשכים עם לקוחותינו, המבוססים על אמון, אמינות ומומחיות שאין שני לה, כיאה למשפחת שולוב. 

בהערכה רבה.

אסף שולוב, מנכ"ל שולוב מערכות בע"מ. 

בין לקוחותינו