תחומי פעילות

מערכות מיזוג אוויר

אנו מתמחים בתכנון והטמעת מערכות מיזוג אוויר, מהפשוטה ביותר ועד למורכבות במיוחד, לרבות צ'ילרים, VRF, מערכות מיזוג ביתיות וממירים, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מבינים שמיזוג אוויר הוא נחוץ  לאיכות הסביבה הפנימית ואנו שואפים לספק פתרונות קירור איכותיים ואמינים ללקוחותינו. לצוות המקצוענים שלנו ידע וניסיון רב בתכנון והתקנת מערכות מיזוג אוויר המותאמות לדרישות הייחודיות של לקוחותינו.

מערכות כיבוי אש

אנו מבינים את החשיבות בבטיחות מבנה במקרה חירום ו/או שריפה. אנו מציעים מגוון מערכות ושירותי כיבוי אש ללקוחותינו, לרבות שירותי תכנון, התקנה וייעוץ. מערכות הכיבוי שלנו כוללות מערכות כיבוי מים, מערכות ברזים, ספרינקלרים וחדרי משאבות המבטיחות כיבוי אש יעיל ומהיר במקרה חירום ו/או שריפה. אנו עומדים בכל תקני הבטיחות והתקנות הנדרשות בכדי להבטיח את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ללקוחותינו.

מערכות אינסטלציה

במשך שנים אספנו את אנשי המקצוע המנוסים בתחום התכנון וההתקנה של מערכות אינסטלציה שונות, לרבות מערכות מי שתייה, מערכות ביוב, מערכות שאיבת מים וביוב, מערכות הגברת לחץ, מערכות סולאריות לחימום מים, מתקני חימום מים ומתקני טיפול בשפכים. מערכות האינסטלציה שלנו יבטיחו את הבטיחות והנוחות של הלקוחות למשך שנים בפרוייקטים קטנים וגדולים כאחד. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ובחומרים איכותיים על מנת לספק פתרונות אינסטלציה יעילים העונים על הצרכים והדרישות הספציפיות של לקוחותינו.

מעטפת למפתח

כחלק ממסורת של מצוינות והתפתחות אנו מציעים מגוון מקיף של שירותי תכנון וביצוע ללקוחותינו, החל מהמעטפת ועד לקבלת המפתח. אנו עובדים בשיתוף עם אנשי התכנון, לרבות מעצבים, אדריכלים, יועצי בטיחות ויועצים כלליים, על מנת להבטיח שלקוחותינו יקבלו את הפתרונות הטובים ביותר. שירותינו כוללים ביצוע מלא לפי תכנון הכולל הריסה והכנת המעטפת במידת הצורך. כמו כן, אנו מתקינים את כל המערכות לרבות מערכות חשמל, מתח נמוך, כיבוי אש, גילוי אש, מיזוג אוויר, אינסטלציה, כיבוי אש, אוורור, פינוי עשן, גימורים לרבות, חלוקת מחיצות גבס, אלומיניום וזכוכית, בידוד אקוסטי, ריצוף צבעוני. , ועוד.

פרויקטים מיוחדים

בזכות נסיון ומוניטין עתיר שנים אנו מצליחים לספק שירותי ייעוץ וביצוע לפרויקטים מיוחדים הדורשים פתרונות מותאמים אישית. יש לנו את הניסיון בתכנון, הקמה ובניית מערכי ניסוי של פקולטות מדעיות במוסדות אקדמיים ומתן פתרונות לא קונבנציונליים במקרים חריגים אשר פחות נפוצים בשוק, באותה מידה יש לנו נסיון והצלחות בפרוייקטים של מבני יוקרה ובתים לשימור. צוות המומחים שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו בכדי להבין את הדרישות הייחודיות שלהם ולספק פתרונות חדשניים ויעילים. אנו משתמשים בטכנולוגיות וטכניקות מתקדמות בכדי להבטיח כי לקוחותינו יקבלו את התוצאות הטובות ביותר.